Galvanická žehlička

Galvanická žehlička na vrásky, pracujes pomocí vysoce kvalitní kosmetiky a polarizovaných gelů, které se dostávají u pleti až do třetí vrstvy a funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typu a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů a intenzivně pracuje na jejich vytažení.

Kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje kůži v obličeji, na krku a kdekoliv na těle.

Již při prvním žehlení je cítit, jak kůže na těle dýchá a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Efekt po aplikaci je jasně patrný. Při opakovaných aplikacích se doba viditelného efektu prodlužuje až na tři týdny.

Průběh ošetření:

  • - žehličku lze použít na všechny druhy pleti
  • - žehlička pracuje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (v 1. fází se pleť hloubkově vyčistí a ve 2. fázi se zapraví gel do podkoží), poté následuje zažehlení aktivních látek do kůže tj. ozdravná část
  • - procedura je příjemná, připomíná lymfytickou masáž, výsledky jsou viditelné už po první aplikaci

Zdržovací kůra - ošetření jednou za 3 až 4 týdny

 

Cena procedury 500,- Kč